כך פיתוח אפליקציות יטיס את ההכנסה של העסק שלך

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
ואטסאפ
שליחה במייל

18 שנה לתוך שנות ה 2000 ויש משהו אחד ברור בעולם העסקים – בכל מה שנוגע לאינטרנט, אם העסק שלך לא מוזכר בו, הוא לא קיים. נכון שעדיין יש חשיבות להמלצות מפה לאוזן ויכול להיות שאתם גם מקפידים ללכת למפגשים של בעלי עסקים, אבל גם אלו לא יוכלו לממש את הפוטנציאל שלהם אם לא תהיה לעסק שלכם נוכחות דיגיטלית. איך כל זה קשור לפיתוח אפליקציה לעסק?

לנוכחות דיגיטלית יש צורות שונות, כשהנפוצה שהן היא אתר אינטרנט ומיד אחריה בסדר החשיבות הוא עמוד עסקי ברשתות החברתיות. זה הזמן להבהיר שלשני האלמנטים האלו יש חשיבות עליונה בטיפוח העסק שלכם ובמערך השיווק הדיגיטלי, אך הם לא מספיקים. לנו יש המלצה על מוצר חם, רותח אפילו, שיתרום המון לעסק שלכם ואיכשהו, לא מרבים להזכיר אותו בהקשר של עסקים קטנים.

 

פיתוח אפליקציות – מה זה בדיוק?

כשמזכירים את המילה אפליקציה, קורים כמה דברים:

1. ישר חושבים על עסקים ענקיים שמתפעלים אופרציות סבוכות ומאות עובדים. התמונה שעולה לנו בראש היא של אפליקציות ה GPS, אפליקציות לניהול כספים, חדשות יומיות ועוד. אז נכון, לכל האתרים הגדולים יש אפליקציות אבל למה זה אומר שלכם, בעלי האתר הקטן, לא צריכה להיות?

2. כל הטכנופוביות משתלטת אליכם ואתם מרגישים קטנים ואבודים מול מילה גדולה עם משמעויות לא ברורות. אז זהו, שלאפליקציה יש דווקא משמעויות ברורות מאוד ורובן ככולן יכולות לתרום לעסק שלכם, מיד נסביר כיצד.

 

פיתוח אפליקציות

 

מה אין באתרים אבל יש באפליקציות

 

  • איתור לקוחות לפי מיקום –  כבעלי חנות למשל, אתם יכולים לפלח את קהל היעד שלכם בהתאם לאלו הנמצאים בקרבת מקום. השימוש הזה מתאים לכל מי שיש לו עסק עם מיקום פיזי מוגדר והוא רוצה למשוך לקוחות שגם ככה נמצאים קרוב אליו. בכלל, אפשרויות הפרסום באפליקציה הן רחבות מאוד, משום שהיא עושה שימוש לא רק במיקום של הגולש אלא גם במידע חיוני חשוב אחר, שהוא מאשר גישה אליו: רשימת אנשי קשר, אלבום תמונות ועוד.

 

  • הודעות פוש –  חשבו על לקוח שגם ככה מוצף במידע מהרשתות החברתיות ומאתרי החדשות. הודעות PUSH מאפשרות למסר שלכם להגיע אונליין ללקוח ולספק לו מידע חשוב שיהפוך אותו בסופו של דבר ללקוח משלם.

 

  • בניגוד לאתר, שהלקוח מחפש אותו בגוגל, אפליקציה מונחת בחנות האפליקציות של כל מערכת הפעלה. השם של העסק שלכם, הלוגו והמותג מופיעים שוב ושוב ומחזקים את מערכת היחסים עם הלקוח.

 

כמה עולה פיתוח אפליקציות

 

אחרי שהבנו מהם היתרונות הגדולים של אפליקציות לעומת אתרים, הגיע הזמן להבין שצריך להשתדרג ולהתקדם יחד עם כולם. חשוב לציין שאתר והאפליקציה אינם סותרים אלא משלימים זה את זה ורצוי להשתמש בשני השירותים יחד על-מנת למקסם תוצאות הקשורות לעסק.

חברת Cloud Rocket מציעה שירות המאפשר להפוך כמעט כל אתר לאפליקציה בכמה פעולות פשוטות, מה שמאפשר לכם ליהנות מכל העולמות ולזכות ליתרונות של כל פורמט. האתר ייתן מענה לנושאים מסוימים ואילו האפליקציה תמלא צרכים אחרים ויחד ייווצר בית עסק שיש לו שיווק דיגיטלי מכובד וגישה לגולשים בכל דרך בה יבחרו להגיע אליו.

בנוסף, העלויות במקרה הזה נמוכות בהרבה מאשר של פיתוח אפליקציה מאפס. המחירים בשוק גבוהים בהרבה מהשירות של הפיכת אתר לאפליקציה ויש לתת עליהם את הדעת לפני שפונים לאיש מקצוע רציני שייתן הצעת מחיר.

לסיכום, זה הזמן להפסיק לפחד מהמילה ומהרעיון של אפליקציה, להיכנס לעניינים ולעשות עסקים בדרך הנכונה.

פוסטים נוספים :

שניה לפני שאתם יוצאים, יש שאלות ?

לשאול ולהבין זה תמיד טוב :)