אפליקציה לעסק ? רוצים ? הפתרון יותר פשוט ממש שחשבתם

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
ואטסאפ
שליחה במייל

אפליקציה לעסק ב 5 דקות

בואו נודה בזה, העולם כיום בנוי על אפליקציות. פייסבוק, וויז, אינסטגרם, אפליקציות להזמנת משלוחי אוכל, להזמנת בגדים זולים מסין, לתזכורות על שתיה, אוכל, ספורט, זיהוי שירים, מציאת פוקימונים ומה לא…

הטלפון הסלולרי שלנו מתמלא כל פעם בעוד ועוד אפליקציות שבכלל לא ידענו שאנחנו צריכים ויש סיבה לכך. לאפליקציות יש כמה יתרונות ברורים שהופכים אותן למוצר חובה על כל טלפון ואנחנו אפילו מוכנים לפעמים לשלם כסף כדי לקבל גישה לעולם ומלואו בלחיצת כפתור.

אז לפני שנדבר על למה כל כך חשוב להפוך כל אתר לאפליקציה נייטיב ואיך זה אפשרי בכלל, נבין קודם איך האפליקציות משדרגות לא רק את עצמן, אלא את איכות החיים שלנו ואת החוויה שלנו כמשתמשים, לקוחות וחשוב מכל, כמפרסמים:

  • אפליקציות פותחות לנו אפשרויות לאיתור מיקום הגולש באמצעות טכנולוגיות GPS. זה אומר שיכולת הניווט של הטלפון מאפשרת לנו לפרסם למשתמש באמצעות המיקום שלו – מעולה לעסקים פיזיים עם כתובת ברורה, כמו חנויות, בתי אוכל, מוסדות תרבות ועוד.
  • אפליקציות משתמשות בגישה ליישומים שונים בטלפון, כמו אלבום התמונות, יומן ורשימת אנשי הקשר. ברגע שהגולש אישר גישה לפרטים חיוניים אלו, אפשרויות הפרסום כמעט בלתי מוגבלות.
  • הנראות של אפליקציות גבוהה יותר משל אתר, משום שאתר צריך לחפש באופן פעיל במנוע חיפוש. סמל של אפליקציה לעומת זאת, נמצא על מסך הטלפון מול עיני הגולש ומעודד אותו להיכנס אליו.
  • אפליקציות מאפשרות לשלוח הודעות ותזכורות לגולש.
  • אפליקציות הן מודולאריות מהבחינה שהן מתאימות את עצמן לגולש ומציעות לו חוויה מותאמת אישית, מה שמגביר את הסיכוי שיהפוך ללקוח משלם.
  • האפליקציות כתובות בשפת תכנות התואמת את מערכת ההפעלה עליה הן יושבות (למשל, אנדרואיד או אפל) וממקסמת את היכולות הגלומות בכל מערכת כזו.
  • אפליקציה מורידים בחינם או רוכשים בתשלום בחנות האפליקציות של אותה מערכת הפעלה ועצם הנראות של העסק שלך בחנות הזו, יכולה למנף אותו משמעותית.

נשמע מעולה נכון? עכשיו, איך משדרגים את האתר לאפליקציה ויוצרים אפליקציה לעסק?

התשובה היא האם אתם רוצים את הדרך הקשה והיקרה או את הדרך הקלה ולהפוך אתר רספונסיבי לאפליקציה לעסק שלכם, שגם העלויות שלה לא גבוהות.
אם אתם מעדיפים ללכת לשלם למפתח אפליקציות ולהמתין עד שהמוצר יהיה מוכן, אל תמשיכו לקרוא.
אם אתם רוצים להבין איך אפשר להפוך את זה להרבה יותר פשוט, נגלה לכם סוד מקצועי קטן:
אצלנו באתר תמצאו הדרכה קלה ופשוטה לגבי כיצד להפוך את האתר שלכם לאפליקציה לכל דבר, כולל כל היתרונות שמנינו לעיל. השירות ניתן בחינם לגמרי או בעלות מצחיקה של כ 14$ ובכמה לחיצות כפתור גם האתר שלכם יכול להתקדם כמה צעדים אל העתיד ולהנגיש את עצמו לגולשים ולקונים בצורה הרבה יותר יעילה.

אם יש לכם אתר מהסוג הבא, לא תוכלו לבצע את השינוי:

לצערנו, יש מגבלה על הטכנולוגיה הנפלאה הזו והיא באה מכיוון מערכות ההפעלה עצמן, כלומר גוגל ואנדרואיד. התנאי היחיד שלהם לאישור השינוי הוא שהאפליקציות יספקו ערך מוסף לגולשים, מעבר לתדמית או פרסומות. לכן, 99% מהאתרים מתאימים לשינוי, אבל אם האתר שלכם לא מציע לגולשים איזו "אקסטרה", גוגל ואפל לא יאשרו את האפליקציה לעסק שלכם.

למי השירות מתאים?

לכולם, כולל כולם. כל עוד האתר עומד בתנאים שהזכרנו יכול להפוך לאפליקציה לעסק, אין שום סיבה שכמעט יובל לתוך שנות ה -2000, לעסק שלכם לא תהיה אפליקציה של העסק . מעכשיו, גם אתם תזכרו להתנוסס על מסך הטלפון של הגולשים ולראות שינוי חיובי בכמות הלידים והמכירות.

צרו עכשיו קשר עכשיו ונסביר לכם איך תצרו אפליקציה לעסק בתוך 5 דקות והלקוחות שלכם יוכלו להוריד אותה מחנות האפליקציות של גוגל ואפל

אפליקציה לעסק

Summary
Article Name
אפליקציה לעסק ב 5 דקות
Description
רוצים אפליקציה לעסק במחיר משתלם , גמישות גבוהה והתאמה אישית ? הכנסו עכשיו ויצרו לעצמכם אפליקציה לעסק ב 5 דקות

פוסטים נוספים :

נגישות

מדוע לדאוג להנגשת אתרים

מספר אתרי האינטרנט בארץ ובעולם הוא רב מדי מכדי לספור. פעם בניית אתר אינטרנט הייתה עסק מורכב מדי מכדי להבין ורוב האתרים

שניה לפני שאתם יוצאים, יש שאלות ?

לשאול ולהבין זה תמיד טוב :)