מה זה PHP ומדוע הוא חיוני לעסק שלכם

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
ואטסאפ
שליחה במייל

כבעלי עסק, אתם וודאי מודעים לחשיבות שיש לניהול נכסים דיגיטליים מסוגים שונים. אחרי הכול, אתר אינטרנט מרשים ופעיל הוא כיום הבסיס לנראות שלכם ברשת ואתם לא יכולים להרשות לעצמכם להיות עסק שמכבד את עצמו, ללא אתר מכובד שילווה אתכם. לא סתם אין כמעט עסקים שאין להם אתר. גלישה באינטרנט מגלה שהמבחר הוא עצום. למעשה, נכון לשנת 2016 היו ברחבי האינטרנט חצי מיליארד אתרים! במציאות הזו אתם מבינים שהאתר שלכם צריך לבלוט, להיות ייחודי, למשוך את הגולשים ולהיות זה שזוכרים אותו מתוך אחד למיליונים.

אז איך עושים את זה?

יש הרבה מרכיבים לאתר אינטרנט מנצח: בניה נכונה, תוכן עשיר, גרפיקה מרשימה, קידום מקצועי, תחזוקה שוטפת ועוד. אנחנו נתמקד בבסיס של כל אתר והוא שלב הבניה.
כמו שכבר ציינו, האתר שלכם לא יכול להיראות כמו עוד כל אתר. הוא צריך להיות שונה וייחודי וזה אחד הדברים ששמים עליו דגש כשמתכננים אתר ובונים אותו. שלב התכנון נקרא גם אפיון, כלומר, אתם ובונה האתר מחליטים מה יאפיין את אותו ויבדל אותו. לאחר מכן מתחילה הבניה הפיזית וכאן חשוב שתכירו מושג מפתח בשם PHP.

קצת רקע טכני (קליל)

PHP היא בגדול שפת תכנות. יכול להיות ששמעתם את המושג הזה בעבר ובגדול הוא אומר שזו השפה עליה מושתת האתר. יש המון יתרונות ל PHP אבל לא נכנס אליהם משום שהם דורשים הבנה טכנית מעמיקה בשפה ואתם יכולים להשאיר את ההתעסקות בהם לבונה האתר. אבל כן נציין שמדובר בשפה קלה לתפעול, "זורמת" ומותאמת לעבודה עם אתרי אינטרנט. היא אינה מוגבלת למערכת הפעלה מסוג כזה או אחר והיתרון המשמעותי ביותר: היא שפה המתבססת על "קוד פתוח", כלומר כל אחד יכול לתמרן אותה, לעשות בה שינויים ולפתח אותה כרצונו.

בשלב הזה אתם בטח שואלים את עצמכם, איך כל היתרונות האלו תורמים לעסק שלכם? ובכן, בעולם של חצי מיליארד אתרים, PHP היא בדיוק מה שיאפשר לאתר שלכם להיות משהו שעוד לא נראה ברחבי האינטרנט. משום שהשפה פתוחה לשינויים ותמרונים, היא מאפשרת בניית אתרים בהתאמה אישית מלאה בהתאם לאפיון עליו תחליטו. כלומר, זו ההזדמנות שלכם להפוך את החזון למציאות ולבנות, בסיוע מקצועי, את האתר שישקף את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר שיש.

אנחנו נדאג לאתר, אתם תדאגו לעסק

חברת קלאוד רוקט משתמשת בטכנולוגיית PHP כבר שנים רבות ומקפידה לעקוב אחרי הגרסאות החדשות והשינויים במערכת, המתעדכנים מדי פעם. זאת על-מנת לספק ללקוחות תוצרים מעודכנים וברמה הגבוהה ביותר שיש, בהתאם לכלים שמספקת המערכת והאפיון של בעל האתר.

המודולאריות של המערכת אפשרה ומאפשרת לנו לבנות אתרים לעשרות בעלי מקצוע, כל אחד בהתאם לתחום עיסוקו. היופי הוא שאף אתר לא נראה כמו הקודם לו והם יכולים לשרת מגוון פורמטים: אתרי תדמית, חנויות, גלריות, אתרי תוכן, בלוגים, קטלוגים ועוד.

השאיפה שלנו היא להוציא את החזון הווירטואלי שלכם אל הפועל ואין אתגר שאנחנו לא מוכנים לקבל על עצמנו בנושא. ה PHP מאפשרת לנו לדייק את הרצוי מול המצוי ולהעניק ללקוחותינו שירות מעל ומעבר למצופה בכל מה שקשור לבנית האתר שלהם. בכל מקרה, ברגע שאתם בונים אתר בחברת קלאוד קורט יש לכם גיבוי מלא מאחוריכם ובכל מקרה של תקלה באתר או משהו הדורש שינוי, אנחנו נעמוד לרשותכם ונספק לכם מענה על-מנת שהאתר ימשיך לפעול כראוי ולבלוט בין המוני האתרים מסביבו.

פוסטים נוספים :

שניה לפני שאתם יוצאים, יש שאלות ?

לשאול ולהבין זה תמיד טוב :)